فرایند – به عمل آوردن روزنامه روزنامه جنایت

فرایند – به عمل آوردن: روزنامه روزنامه جنایت ایران پرونده قتل همسر کشی مقتول

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی همه چیز در روزهای آینده مشخص می شود , ماجرای گزارش های ضد و نقیض در مو

البناء در تحلیلی به قلم روزانا رمّال نوشت: تا زمانی که روسیه از مقابله با تجاوزهای اسرائیل در سوریه ناتوان هست، چه اقدامی می تواند انجام دهد؟ آیا این مساله به م

همه چیز در روزهای آینده مشخص می شود , ماجرای گزارش های ضد و نقیض در مو

ماجرای گزارش های ضد و نقیض در مورد روس ها و درخواست خروج کشور عزیزمان ایران از سوریه؛ همه چیز در روزهای آینده مشخص می شود

عبارات مهم : ایران

البناء در تحلیلی به قلم روزانا رمّال نوشت: تا زمانی که روسیه از مقابله با تجاوزهای اسرائیل در سوریه ناتوان هست، چه اقدامی می تواند انجام دهد؟ آیا این مساله به معنای هم نوایی با منافع اسرائیل است که امروز اثر آن مشخص شده است است؟

به گزارش گزینش ؛ در طول سفرهای مسئولان اسرائیلی در دو سال گذشته به روسیه، مسکو مأموریت مهم مبارزه با تروریسم را با موفقیت پشت سر گذاشت و اخیرا لاوروف از توافق با دولتهای همسایه در مورد مساله مرزهای جنوبی سوریه صحبت می کند، منطقه ای که از اهمیت زیادی جهت سوریه و اسرائیل برخوردار است،

تفسیر خواسته روسیه در چارچوب بیرون راندن حزب الله و کشور عزیزمان ایران از سوریه، فراتر از واقعیت هست، آن هم در زمانی که جنگ به نفع محور مقاومت در حال پیشروی است.

همه چیز در روزهای آینده مشخص می شود , ماجرای گزارش های ضد و نقیض در مو

یک توصیه مهم این درخواست را تفسیر می کند و آن موفقیت روسیه در مورد انحصار ارتش سوریه در مرزهای جنوبی است و این گزینه تلخی جهت اسرائیل هست؛ آیا که در ادامه گروههای مسلح سوری خلأ حاصل از نبود نیروهای ایرانی و حزب الله را پر می کنند.

در واقع روسیه با این درخواست حق سیادت سوریه را حفظ کرده و اسرائیل را در شرایط مشکل قرار می دهد. این مساله طبیعتا بازگشت به حق رسمی ارتش سوریه در سالهای قبل از بحران، در مورد حضور در مرزهاست که گزینه جایگزین آن، ماندن حزب الله و کشور عزیزمان ایران در سوریه هست. اسرائیل کدام را گزینش می کند؟

البناء در تحلیلی به قلم روزانا رمّال نوشت: تا زمانی که روسیه از مقابله با تجاوزهای اسرائیل در سوریه ناتوان هست، چه اقدامی می تواند انجام دهد؟ آیا این مساله به م

در صورتی که اسرائیل تصمیم به بازگشت به شرایط پیش از شروع بحران در سوریه را بگیرد، رسما سقوط طرح مرزی خود را اعلام کرده هست، یعنی بازگشت ارتش سوریه، هم پیمان کشور عزیزمان ایران و حزب الله، به پایگاههای مرزی خود.

اما این گزینش در این مرحله از عمر جنگ، خسارتهای معنوی و سیاسی کمتری جهت اسرائیلی ها دارد و بدون شک روسیه تلاش می کند این امر را به مصلحتی جهت تمام طرفها تبدیل کرده و اعتماد اسرائیل را جلب کند تا به روسیه به عنوان یک واسطه نگاه کند که تامین امنیت اسرائیل در دست آن است.

موفقیت روسیه در مورد فشار بر اسرائیل جهت گزینش این گزینه قطعی نیست؛ ولی انتظار به معنای دو امر اساسی هست؛ اول آنکه نقشه روسیه عملی شود، بی آنکه نبردی در جنوب سوریه واقع شود و به این ترتیب پرونده آن بسته شود. ممکن است این امر محقق شود، بویژه بعد از آنکه اسرائیل به جایزه ای معنوی در مورد انتقال سفارت آمریکا به قدس دست یافته هست. و دوم آنکه اسرائیل با درخواست روسیه موافقت نکند، به این علت که هم پیمانان سوریه از سیادت آن حمایت می کنند و آماده خروج از آن هستند. کدامیک نزدیک تر است؟ روزهای آینده می توانیم با قاطعیت بیشتری در مورد روس ها، درخواستشان از کشور عزیزمان ایران و همچنین موضع اسرائیلی ها سخن بگوییم.

همه چیز در روزهای آینده مشخص می شود , ماجرای گزارش های ضد و نقیض در مو

واژه های کلیدی: ایران | روسیه | سوریه | بازگشت | ایرانی | موفقیت | اسرائیل | اسرائیل | ارتش سوریه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz