فرایند – به عمل آوردن روزنامه روزنامه جنایت

فرایند – به عمل آوردن: روزنامه روزنامه جنایت ایران پرونده قتل همسر کشی مقتول

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۷۰۸)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۷۰۸)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (۷۰۸)

عبارات مهم : ایران

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

سلامی دوباره خدمت همه شما عزیزان و همراهان . مانند هر لحظه با گزیده ای از فعالیت صورت ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … در روزهای گذشته در خدمتتان هستیم. از این که امروز هم ما را گزینش کرده اید بسیار سپاسگزاریم.

سلفی آینه ای پریچهر زن قنبری که پیش از این به عنوان همسر شهاب حسینی آشنا میشد ولی اخیراً به عنوان بازیگر تئاتر. خیلی هم از همسر جان در اینترنت فعال تر است.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۷۰۸)

هر کسی هادی حجازی فر نشناسد با نخستین برخورد با وی، خود را جمع و جور می کند و روسری را جلو میکشد، در حالی که هادی اصلا در آن وادی نیست و به قول مجید صالحی خیلی هم خوش دل و خوش ذات است.

ست گورخریِ پدر و پسر، عادل غلامی و آقا آریو در یک گندمزار. تصویر فقط یکی دو ماده شیر کمین کرده کم دارد.

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

اعضای گروه ماکان بند در یکی از معدود مواقعی که با لباسِ نُرمال در جامعه حاضر شده است اند.

تبریک به نگار مقدم بازیگر جوان سینما و تئاتر که برنده جایزه عالی ترین بازیگر زن از یک جشنواره سینمایی در چین شده است هست. نگار در فیلم “دِرِساژ” ساخته پویا بادکوبه فوق العاده ظاهر شده است است.

وقتی وای فای همسایه طبقه پایینی افت سیگنال پیدا می کند.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۷۰۸)

عکس زیبای شیدا خلیق در یک محیط زیست چشم نواز.

آنقدر عزیزان در کابین خلبان تصویر گرفته اند و به اشتراک گذاشته اند که صورت همه کاپیتان ها و سرمهماندار ها برایمان آشناست!

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

گلاره زن عباسی در کاشان است و حواسش به دوربین نیست.

تهِ ظلم و نامروتی است که ثروتمندترین خطه ی کشور عزیزمان ایران از حداقل امکانات حیاتی که جَوی باشد، برخوردار نیست. امیدواریم مسئولین مربوطه کمی ککشان بگزد. پست رامبد جوان در این باره.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۷۰۸)

سارا خادم الشریعه و یک راکونِ خجالتی در حال خوشگذرانی در روسیه.

برای تلطیف فضا با هم تصویری قدیمی از سارا خادم الشریعه ببینیم، مربوط به قبل از انجام عملیات عمرانی و ساخت و ساز روی بینی اش. بعد میگویند همه چیز نچرال اش بهتر است!

محمدحسین جان اگر عادل فردوسی پور بفهمد با گری نویل سلفی گرفته ای حداقل دو ماه از حقوق خبری نیست! (بزرگتر ها از ارادت قلبی عادل به گری نویل خبر دارند!)

استوری لاله صبوری راجع به محدودیت هایی که هنگام ورود به یک بیمارستان در پایتخت کشور عزیزمان ایران با آن ها مواجه شده است هست. بالاخره اینجا کشور عزیزمان ایران اسیت و هر مکانی قانونِ خودش را دارد. مثل استان ها و شهر های متفاوت که قانون خاص خودشان را دارند. ولی خیلی دوست داشتم صورت آن مآمور محترم را هنگامی که لاله داشت در مورد ژلیش ناخن هایش توضیح می داد، می دیدم.

الهام زن حمیدی، بانوی دائم الافتتاحیه ی سینما و تلویزیون. افتتاحیه شعبه تازه کله پزی کریم سگ دست هم که باشد، الهام زن در ردیف اول حاضر هستند.

کتایون زن ریاحی، یکی از بازیگران و صورت های معروف بی توجه به اعداد مندرج در شناسنامه و کارت ملی اش.

سحر قریشی هم در افتتاحیه یک رستوران حضور داشت. کسی خبر دارد عزیزان جهت حضور در این افتتاحیه ها چقدر میگیرند؟! به دلار حساب میکنند یا ریال؟!

باز خوب شد که پرستو صالحی خرافاتی نیست!

احسان کرمی این تصویر را گرفته بود و منتظر بود که آلمان بالاخره پیروز شود تا آن را آپلود کند. انتظاری که 95 دقیقه به طول انجامید.

اعتراض ارژنگ امیرفضلی به اوضاع آب آشامیدنی در استان خوزستان.

واقعاً پدر و مادر ارسلان قاسمی شاهد واکنش‌ها او نیستند؟ هنگامی که با این موها به منزل بازگشت چیزی به وی نگفتند؟!

سیروس همتی در کنار استاد جواد یساری، سلطان همه جواد های دنیا.

آقا سهراب شما با کفش روی فرش ها تصویر نگیر بخدا ما باور می کنیم که نو هستند و تازه خریده ای.

در این اوضاع دلار و طلا و گرانی و اجاره منزل و قیمت خوردو و …، کسانی که مثل مختار ثائقی نوه ی خوشگل ندارند چه گلی به سر بگیرند؟

دلمشغولی های این روز های مهراوه شریفی نیا. جلوی شبکه سه لم داده و بازی ها را آینده نگری می کند.

تولد نسرین زن مبارک.

… به بهداشت شخصی اش اهمیت نمی دهد و هی دستش را بو می کند.

پست بهروز صفاریان آهنگساز و تنظیم کننده کاربلد موسیقی کشورمان که به سوگ دایی عزیزش نشسته هست. جهت بهروز و خانواده اش آرزوی صبر داریم.

علی انصاریان با این استوری تولد پرویز خان پرستویی را تبریک گفت. پست را گذاشت و نیم ساعت با صدای بلند به آن خندید!

رضا صادقی هم حسابی با این چند تار ریش سفیدش حال میکند و مدام راجع به ارزش مینویسد. بخدا پیری آنقدر ها هم که فکر می کنید جالب نیست.

ممنون از مسئولین عزیز که به فکر مردم خوزستان هستند و جهت منزل های مردم این استان، لوله کشیِ هات چاکلت کشیده اند.

عجیب است که کمند امیرسلیمانی هم به روسیه رفته ولی تصویری از خود در استادیوم نگذاشته هست. شاید تور را اوکی کرده ولی یادش رفته بلیط مسابقه های را بخرد!

استاد هوشنگ ابتهاج رمز پیروزی را به ملی پوشان گفت. رمزی که امیدواریم کارگر شود و دل یک ملت شاد، خوش حالی ای که به شدت به آن نیاز داریم.

موسیقی کشور عزیزمان ایران که خیلی وقت است مرده هست، ولی عزیزان دست بردار نیستند و هی به پیکر بی جان آن شلیک میکنند! رونمایی از کاور آلبوم موسیقی بهاره رهنما!

چهره کارمند ها، هنگامی که ساعت 6 صبح در حالی که هنوز کامل لود نشده اند، به آینه توالت زل می زنند.

امیدواریم این پست نیما کرمی بعد از سوت آخر بازی دیدار کشور عزیزمان ایران و پرتغال، بلافاصله پاک نشود.

هادی ساعی در کنار عوامل سریال “ساخت کشور عزیزمان ایران 2″. احتمالاً هادی در این سریال حضوری افتخاری دارد.

ایرج صفدری صورت پرداز نامی و پیشکسوت سینمای کشور عزیزمان ایران روز گذشته در سکوت خبری به دیار باقی شتافت و جامعه هنری را سوگوار کرد. روحش شاد و یادش گرامی باد.

بله جناب ظریف، محمد سلوکی خوب گفته است که سیاست پدر و مادر ندارد.

امیر شهاب رضویان روسیه میرفت زمانی که روسیه رفتن مُد نبود!

مطلب امروز هم به آخر رسید. از اینکه امروز هم در کنار ما بودید بسیار سپاسگزاریم. تا فردا، یا حق.

برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: ایران | تصویر | روسیه | تلگرام | بازیگر | تصویری | بازیگران | اینستاگرام

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۷۰۸)

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۷۰۸)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz