فرایند – به عمل آوردن روزنامه روزنامه جنایت

فرایند – به عمل آوردن: روزنامه روزنامه جنایت ایران پرونده قتل همسر کشی مقتول

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات این آدم‌ها عزمی جهت مبارزه با فساد ندارند آقای تاج!

به گزارش خبرآنلاین؛ خداداد عزیزی در آخرین گفت و گوی خود پرده از پیشنهاد رشوه از یک فرد گمنام برداشت و گفت هنگامی که در سال 86 مدیر فنی تیم خبر بود این فرد به او

این آدم‌ها عزمی جهت مبارزه با فساد ندارند آقای تاج!

این آدم ها عزمی جهت مبارزه با فساد ندارند آقای تاج!

عبارات مهم : اعتراف

رضا غیاثی نمونه بارز مسئولی است که حتی وقت نمی گذارد حرف منتقدان را بشنود.

به گزارش خبرآنلاین؛ خداداد عزیزی در آخرین گفت و گوی خود پرده از پیشنهاد رشوه از یک فرد گمنام برداشت و گفت هنگامی که در سال 86 مدیر فنی تیم خبر بود این فرد به او گفته بود 20 میلیارد بدهد تا بازی را برایش در بیاورند. قبل از او بهروز رهبری فرد مربی استیل آذین اعتراض کرده بود این کلوب متمول جهت افزایش به لیگ برتر به داور رشوه داده بود.

رضا غیاثی مسئول کمیته داوران چشم بسته و بدون اینکه حتی مصاحبه خداداد عزیزی را بخواند اعلام کرد این کمیته از او و همینطور رهبری فرد شکایت می کند! یعنی او حتی مصاحبه عزیزی را نخوانده که نامی از داور نیاورده و تنها در گوشه ای از مصاحبه گفته یکی از دوستانش بعدها ادعا کرده بود داوران و بازیکنان و مربیان را می خرند.

این آدم‌ها عزمی جهت مبارزه با فساد ندارند آقای تاج!

معمولا جهت پیگیری به این مسایل پیچیده، کمیته داوران و هر کمیته دیگری می گویند باید مدرک بیاورید و یا از کسی که داور را خریده اعتراف بگیرید! رهبری فرد خودش مربی استیل آذین بوده و اعتراف کرده در کلوب آنها این اتفاق افتاده ولی یکی مثل غیاثی با چشمان بسته و بدون اینکه حتی در کمیته خود کنکاشی در این زمینه کند، تنها ترساندن به شکایت می کند. بی شک با وجود چنین مسئولانی در کمیته داوران و یا هر کمیته دیگری، کوچکترین امیدی جهت پاکسازی فوتبال وجود ندارد آقای تاج!

واژه های کلیدی: اعتراف | داوران | خداداد عزیزی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz